Gama Banyo Aksesuarları
Kapat


FİYAT KATALOĞU

Kapat

Bayİİ Gİrİşİ

Yeni Bayilik Kaydı İçin Tıklayın


Şifremi Unuttum


VEYA

HakkımızdaGeçmişten günümüze kaliteli hizmet anlayışı ile yola çıkan firmamız.1990 yılında Güvenin Kalıp adında, kalıpçılık sektöründe faaliyete başlayarak kısa sürede uzun mesafe kat edip kalıpçılık konusunda bir çok ilke imza atmış yaygın hizmet anlayışı ile 1996´dan itibaren GAMA BANYO EKSESUARLARI KALIP PLASTİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.unvanı ile kalıpçılık alanındaki uzmanlığını ürünle buluşturup plastik sektöründe de kısa sürede ispatlanmış ve bu sektörü patentle tanıştırmıştır. Banyo Aksesuar ve gider bölümünü oluşturan sifon gurubuna da birçok yenilik getirmiştir. Türkiye´de S sifonu ilk üreten ve piyasaya süren, tutamaçlı ve su sızdırmayan döner başlıklı yer sifonu buluşunu yapan, yıllarca kullandığımız taslı lavabo sifonunun contasız gövde ile sızdırmasını önleyen tasarımıyla isminden sıkça bahsettiren firmamız mamulde ve hizmetle daima kaliteyi ön planda tutarak her daim güvenilirliği ile birlikte anılmaktadır.Firmamızkuruluşundan bugüne kadar her zaman en iyiyi hedeflemiş olup günümüzde hedefine ulaşarak. Yeni tesisi Küçükçekmece 5400 m² lik bir alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız saygın müşterilerine modern tesis performansı yüksek, teknolojik makinelerimizle uzman kadromuzla ve her geçen gün ürün yelpazemizi genişleterek daha iyi hizmeti verebilmek için çalışarak. Her yenilikle ilklere imza atmanın gururunu taşımaktayız.


İnşaat sektörüne bağlı olarak çalıştığımız için kısıtlı olan hedef kitleye rağmen imalatını yaptığımız GAMA markalı ürünleri, Türkiye´nin her bölgesine dağıtmakla yetinmeyip pazarlamacı firmalar aracılığı ile yurt dışına ihracat yapmaktayız.